Automatyczny, precyzyjny i profilaktyczny pomiar temperatury ciała

Jednym z głównych objawów wielu wirusów jest podwyższona temperatura ciała. Aby ułatwić jej szybkie wykrywanie w przestrzeni publicznej, nasza firma opracowała nowe, bardzo obiecujące technologie umożliwiające jej automatyczny, precyzyjny pomiar np. profilaktycznie w miejscach publicznych bez angażowania do tego celu dodatkowej obsługi. Urządzenia oparte na algorytmach sztucznej inteligencji błyskawicznie analizują wszystkie parametry i informują o wynikach w czasie rzeczywistym.

Szybki profilaktyczny pomiar temperatury na odległość u wielu osób naraz

GANZ Thermometer idealnie sprawdza się w miejscach, w których dokonywanie pomiaru temperatury za pomocą standardowych termometrów jest utrudnione lub nawet niemożliwe. Urządzenie działa w oparciu o kamerę bi-spektralną – termowizyjną oraz optyczną z analityką wideo – co oznacza, że w połączeniu z algorytmami sztucznej inteligencji umożliwia precyzyjne śledzenie twarzy nawet 16 osób naraz z odległości od 3 do 5 metrów. Wyniki prezentowane są w czasie rzeczywistym z dokładnością do 0,3°C. Jest to świetne rozwiązanie, które można zastosować w wielu miejscach publicznych w celu działań na rzecz zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jednym z podstawowych kroków jest profilaktyczny pomiar temperatury ciała.
Zadzwoń teraz!
Innym ciekawym urządzeniem do automatycznego wykrywania gorączki jest Smart Terminal. Najlepiej sprawdzi się on w miejscach pracy, ponieważ można zintegrować go z kontrolą dostępu i skonfigurować tak, aby rozpoznawał twarze pracowników. To precyzyjne narzędzie wykrywa i skanuje osobę znajdującą się w odległości od 0,5 do 1,8 metra, a następnie w ciągu maksymalnie 2 sekund weryfikuje obecność maseczki na twarzy i dokonuje profilaktycznego pomiaru temperatury. Poza oszczędnością czasu niekwestionowanym atutem Smart Terminala jest jego autonomia – działa nawet przy braku połączenia internetowego. Charakteryzuje go wydajność oraz dokładność podawanych wyników. Kiedy wykryje stan podgorączkowy lub gorączkę, uruchamiany jest automatyczny sygnał alarmowy (świetlny i/lub dźwiękowy), a wejście do pomieszczenia zostaje zablokowane. Wynik jest bardzo precyzyjny, podawany z dokładnością do 0,3°C.