Szybki pomiar temperatury – termowizyjny system bezdotykowego pomiaru temperatury ciała

W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa pracownikom wiele firm decyduje się na zakup sprzętu umożliwiającego bezdotykowy i szybki pomiar temperatury ludzi wchodzących do danego pomieszczenia lub aktualnie w nim przebywających. Innowacyjnym rozwiązaniem jest nasz GANZ Thermometer, czyli profesjonalna kamera pozwalająca na termowizyjny pomiar ciepłoty ciała aż szesnastu osób jednocześnie. To doskonały sposób na stworzenie prostego w obsłudze systemu kontrolnego, który zwiększy ochronę przed zakażeniem koronawirusem.

Nasze systemy bezdotykowego pomiary temperatury ciała są szybkie i precyzyjne!

GANZ Thermometer to nowoczesne urządzenie do termowizyjnego pomiaru temperatury. Jego system opiera się na sztucznej inteligencji, dzięki czemu może precyzyjnie śledzić twarze osób, które znajdują się w odległości od 3 do 5 metrów oraz prezentować wyniki w czasie rzeczywistym. Dzięki temu cała procedura odbywa się bezdotykowo. Narzędzie wyposażone w kamerę bi-spektralną – termowizyjną oraz optyczną z analityką wideo – umożliwia jednoczesne zmierzenie ciepłoty ciała aż u 16 osób naraz w ciągu 30 milisekund. System wyposażony jest także w centralną bazę danych, co pozwala na automatyczne tworzenie statystyk.
Zadzwoń teraz!
Innym ciekawym narzędziem opartym na tej samej technologii jest Smart Terminal firmy Ganz. Ten system do bezdotykowego i szybkiego pomiaru temperatury u pojedynczych osób wchodzących do pomieszczenia wyposażony jest także w detektor braku maseczki. Jednocześnie wykrywa on gorączkę i sprawdza, czy usta i nos są zasłonięte. Jeśli zauważy on jakiekolwiek nieprawidłowości, uruchamia sygnalizator świetlny lub dźwiękowy, a także blokuje drzwi, uniemożliwiając ludziom z podwyższoną ciepłotą ciała wejście do pomieszczenia. Algorytmy Deep Learning oraz system termowizyjny pozwalają też na zapamiętywanie twarzy, dzięki czemu można zaprogramować go tak, aby zezwalał na dostęp tylko osobom upoważnionym.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – to nowoczesne rozwiązanie, które pozwala szybko i precyzyjnie mierzyć temperaturę ludziom.