Przyrządy i narzędzia do pomiaru temperatury – kamera termowizyjna

Od momentu pojawienia się pierwszego termometru, przyrządy do mierzenia temperatury zdążyły bardzo mocno ewoluować. Nasza firma specjalizująca się w nowych technologiach wprowadziła na rynek narzędzia oparte na sztucznej inteligencji, które umożliwiają automatyczny pomiar. Jest to świetne urządzenie, bardzo przydatne w dobie szybko rozwijającej się pandemii koronawirusa.

Przyrządy do mierzenia temperatury wykorzystujące sztuczną inteligencję

GANZ Thermometer to prawdziwy ewenement wśród przyrządów do mierzenia ciepłoty ciała. Jego system oparty jest na algorytmach sztucznej inteligencji, co pozwala na precyzyjne śledzenie twarzy ludzi przemieszczających się w odległości od 3 do 5 metrów od niego. Jest w stanie objąć aż do 16 osób jednocześnie, co czyni go narzędziem bardzo skutecznym w działaniu. Pomiary dokonywane kamerą termowizyjną są dokładne i natychmiastowe. Zastosowanie tego urządzenia pozwoli wyeliminować wszystkie utrudnienia wynikające z korzystania z tradycyjnych metod sprawdzania temperatury. Do jego zalet należy zaliczyć:

  • brak konieczności angażowania dodatkowego personelu do obsługi,
  • ograniczenie bliskiego kontaktu z potencjalnie zarażonymi osobami,
  • automatyczne gromadzenie dokumentacji i prowadzenie statystyk.

GANZ Thermometer to przyrząd wyposażony w system z rejestratorem i centralną bazą danych, aktualizującą się automatycznie w czasie rzeczywistym. To narzędzie mierzące temperaturę, wyposażone w kamerę termowizyjną i optyczną, pozwala na uzyskanie precyzyjnego wyniku z uwzględnieniem emisyjności, odległości, ciepła otoczenia i wielu innych czynników. Rezultat pomiaru podawany jest z dokładnością do 0,3°C.
Zadzwoń teraz!
Zastosowanie kamery termowizyjnej może znacznie przyspieszyć procedurę mierzenia temperatury. W przeciwieństwie do tradycyjnych narzędzi służących do jej pomiaru system ten jest całkowicie bezobsługowy. Dzięki wszystkim wymienionym funkcjom umożliwia on zaoszczędzenie czasu i zminimalizowanie ryzyka pojawienia się kolejnych zakażeń. Zastosowanie tego typu przyrządów w miejscach publicznych może realnie wpłynąć na polepszenie sytuacji epidemiologicznej. Zapraszamy do składania zamówień.