Bezobsługowy terminal do pomiaru temperatury

Coraz więcej osób zarządzających przedsiębiorstwami decyduje się na zakup urządzeń umożliwiających bezobsługowy pomiar temperatury. Ponieważ nie każde miejsce pracy oferuje możliwość wykonywania powierzonych obowiązków zdalnie, nasza firma opracowała rozwiązanie, którego głównym celem jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa w biurze lub innym zakładzie pracy. Smart Terminal służący do pomiaru temperatury z wykorzystaniem systemu termowizyjnego to wielofunkcyjne narzędzie, które pomaga zaoszczędzić czas i zadbać o maksymalną ochronę pracowników.

Terminal do pomiary temperatury – proste rozwiązanie w zwalczaniu pandemii

Stosowanie ręcznych przyrządów do mierzenia temperatury wiąże się z wieloma utrudnieniami, kiedy mówimy o miejscach, do których codziennie przychodzi kilkanaście czy kilkaset osób. Smart Terminal znacznie usprawnia ten proces, zbierając dane automatycznie.

W przypadku zastosowania bezobsługowego terminala szybkość pomiaru to zaledwie 1-2 sekundy. Urządzenie wykrywa twarz osoby znajdującej się w odległości od 0,5 do 1,8 metra, a następnie mierzy jej temperaturę ciała i sprawdza, czy została założona maseczka. Jeśli jej nie ma lub ciepłota ciała jest podwyższona, drzwi zostają zablokowane, a do obsługi wysyłana jest odpowiednia informacja. Kolejnym udogodnieniem jest to, iż system terminala opiera się na algorytmach sztucznej inteligencji, dzięki czemu może zapamiętywać twarze pracowników w celu uniknięcia dostania się do pomieszczenia osób niepowołanych.
Zadzwoń teraz!
Urządzenie działa nawet w trybie offline, więc w przypadku jakiejkolwiek awarii sieci dostęp do wyznaczonych pomieszczeń nadal jest możliwy. Aby zapewnić kompleksową ochronę, bezobsługowy Smart Terminal można stosować z innymi narzędziami opartymi na systemie GANZ, takimi jak AIBOX-COVID19 czy GANZ Thermometer, które dokonują pomiaru u wielu osób jednocześnie. Wdrożenie takiego rozwiązania zapewni kompleksową ochronę przed rozprzestrzenianiem się wirusa w miejscu pracy i pozwoli w czasie rzeczywistym kontrolować rozwój sytuacji.